Wszystko wokoło marketingu

Wszystko

Każdy z nas może założyć własną stronę www i ją prowadzić. Nie jest to niczym trudnym, gdyż w dzisiejszych czasach, gdzie rozwój elektroniki i ....

reklama, promocja, pr

O czym należy pamiętać posiadając stronę WWW?

2016-09-11 | Marek Kowal

Każdy z nas może założyć własną stronę www i ją prowadzić. Nie jest to niczym trudnym, gdyż w dzisiejszych czasach, gdzie rozwój elektroniki i komputerów jak na tak wysokim poziomie, dzieci uczą się języka html już w podstawówce i dzięki temu potrafią założyć swój pierwszy adres www.

Mimo tej łatwości, nie możemy zapomnieć, iż potrzebne nam są elementy niezbędne na prawidłowo zrobionej stronie WWW. O takich elementach jak nagłówki, przyjazny wygląd strony, chyba nie trzeba mówić. Warto jednak wspomnieć, że bardzo ważny jest fakt, by strona była przejrzysta i dla każdego łatwa w obsłudze. Osoba która z niej korzysta, musi bez trudu znaleźć interesujące ją informacje, opcje, czy zagadnienia, których poszukuje i po które przybyła na naszą stronę.

Przeważnie na stronach internetowych, można zadawać pytania, prowadzić dyskusje, pisać swoje własne przemyślenia. Fakt ten sprawia, że niezbędny staje się regulamin strony internetowej (do pozyskania m.in. na stronie e-regulaminy.pl), by nie dopuścić do sytuacji, gdy na naszej stronie zapanuje kompletny chaos, nad którym nie będziemy mieli szansy zapanować. Często ludzie rejestrujący się na naszej stronie muszą podawać swoje dane. Ich liczba i kompletność jest zależna od charakteru strony, jaką prowadzimy. Dla przykładu zwykła strona o grach, będzie wymagać od nas prawdopodobnie tylko nicku oraz e-mailu, jednak strona banku, może chcieć wymagać od nas już szczegółowych danych, jak imię, nazwisko, pesel, czy miejsce zamieszkania.
Dane takie są łakomym kąskiem dla hakerów, którzy mogą chcieć je wykraść, dlatego naszym obowiązkiem jest zapewnienie bezpieczeństwa danych osobowych użytkowników naszej strony tak, by były one tajne i niedostępne dla osób trzecich. Gwarancja bezpieczeństwa danych, jest bardzo ważna.

Artykuły wg słów kluczowych:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia:

Kategorie

Promocja

Reklama

Marketing

Pr

Public relations

Atl

Btl

Autorzy

Marek Kowal

Kalendarium