Wszystko wokoło marketingu

Wszystko pr

O marketingu - z nami nauczysz się jak można zmierzyć siłę marki i jak wykorzystać...

pr

Jak sprawdzić zadowolenie klienta?

Jak sprawdzić zadowolenie klienta?

(...) też podsumowanie wszystkich wykonywanych działań. W tej sytuacji niezbędne jest badanie satysfakcji klienta. Jest wiele sposobów na przeprowadzenie takiego badania. Najczęściej warto poradzić się w tym zakresie doświadczonych firm (jak przykładowo www.smartcheck.pl).Najpopularniejszym z nich jest ankieta. Może ona zostać przeprowadzona na kartkach, telefonicznie lub w Internecie. Każdy klient poprzez odpowiadanie na szereg otwartych i zamkniętych pytań ma prawo do wypowiedzenia się na temat usług i produktów oferowanych przez firmę. Innym sposobem na sprawdzenie, (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Przygotowanie eventu

Przygotowanie eventu

(...) produkuje różnego rodzaju stojaki reklamowe, bannery, ścianki reklamowe, podświetlane litery bądź całe systemy wystawiennicze współpracuje z jednym lub kilkoma profesjonalnymi grafikami, a także specjalistami w dziedzinie mechaniki i marketingu. Dobre i szanujące się przedsiębiorstwa z tej branży obsługują każdego klienta indywidualnie i kompleksowo. Współpraca trwa od samego początku, czyli fazy ustalania koncepcji, wykonania wstępnego projektu np.:stojaka (...)

Skojarzone z tym artykułem:

O czym należy pamiętać posiadając stronę WWW?

O czym należy pamiętać posiadając stronę WWW?

(...) Każdy z nas może założyć własną stronę www i ją prowadzić. Nie jest to niczym trudnym, gdyż w dzisiejszych czasach, gdzie rozwój elektroniki i komputerów jak na tak wysokim poziomie, dzieci uczą się języka html już w podstawówce i dzięki temu potrafią założyć swój pierwszy adres www.Mimo tej łatwości, nie możemy zapomnieć, iż potrzebne nam są elementy niezbędne na prawidłowo zrobionej stronie WWW. O takich elementach jak nagłówki, przyjazny wygląd strony, chyba nie trzeba mówić. Warto jednak wspomnieć, że bardzo ważny jest fakt, by strona była przejrzysta i dla każdego łatwa w (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Kategorie

Promocja

Marketing

Pr

Reklama

Atl

Btl

Film

Autorzy

Kalendarium