Wszystko wokoło marketingu

Wszystko pr

O marketingu - z nami nauczysz się jak można zmierzyć siłę marki i jak wykorzystać...

pr

Jak sprawdzić zadowolenie klienta?

Jak sprawdzić zadowolenie klienta?

(...) tylko zgadywać. Gdyby ktoś znał formułę gwarantującą stu procentowy sukces na rynku każdy by z niego skorzystał. Na kampanie reklamowe i wprowadzanie nowego produktu wydawane są bardzo duże kwoty pieniędzy, dlatego też wymagane jest też podsumowanie wszystkich wykonywanych działań. W tej sytuacji niezbędne jest badanie satysfakcji (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Przygotowanie eventu

Przygotowanie eventu

(...) produkuje różnego rodzaju stojaki reklamowe, bannery, ścianki reklamowe, podświetlane litery bądź całe systemy wystawiennicze współpracuje z jednym lub kilkoma profesjonalnymi grafikami, a także specjalistami w dziedzinie mechaniki i marketingu. Dobre i szanujące się przedsiębiorstwa z tej branży obsługują każdego klienta indywidualnie i kompleksowo. Współpraca trwa od samego początku, czyli fazy ustalania koncepcji, wykonania wstępnego projektu np.:stojaka (...)

Skojarzone z tym artykułem:

O czym należy pamiętać posiadając stronę WWW?

O czym należy pamiętać posiadając stronę WWW?

(...) Każdy z nas może założyć własną stronę www i ją prowadzić. Nie jest to niczym trudnym, gdyż w dzisiejszych czasach, gdzie rozwój elektroniki i komputerów jak na tak wysokim poziomie, dzieci uczą się języka html już w podstawówce i dzięki temu potrafią założyć swój pierwszy adres www.Mimo tej łatwości, nie możemy zapomnieć, iż potrzebne nam są elementy niezbędne na prawidłowo zrobionej stronie WWW. O takich elementach jak nagłówki, przyjazny wygląd strony, chyba nie trzeba mówić. Warto jednak wspomnieć, że bardzo ważny jest fakt, by strona była przejrzysta i dla każdego łatwa w (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Scenariusze badawcze

Scenariusze badawcze

(...) nas instytut badania rynku pracy wykonuje różnorodne badania społeczne i badania rynkowe wśród wielu grup społecznych a także zawodowych. Właściwe podejście marketingowe implikuje fakt, iż propagowane przez nasz instytut metody badania rynku zaliczane są do najskuteczniejszych w kraju. Potwierdzeniem tego faktu jest szereg tekstów w portalach internetowych i periodykach o tematyce marketingowej i PR. Znany jest taki rodzaj badań rynku, w którym rolę zasadniczą odgrywa ewaluacja a także socjologia społeczna. Są to tak zwane badania ewaluacyjne, których (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Kategorie

Promocja

Reklama

Marketing

Pr

Public relations

Atl

Btl

Autorzy

Marek Kowal

Kalendarium