Wszystko wokoło marketingu

Wszystko promocja

O marketingu - z nami nauczysz się jak można zmierzyć siłę marki i jak wykorzystać...

promocja

Szkolenie z marketingu

Szkolenie z marketingu

(...) poza Krakowa przygotowaliśmy zarezerwowane zostały noclegi w samym centrum Krakowa w Moon Hostelu zlokalizowanym przy ul. Halickiej 11 tel. 48 12 429 43 25 strona hostelu, a lokalizacja hostelu tutaj.Szkolenie jest również świetną okazją do zwiedzenia zabytków Krakowa. Jeśli chcemy wyjechać do Krakowa, na pewno planujemy zwiedzić mnóstwo zabytków i atrakcyjnych miejsc. Warto to jednak zrobić pod okiem profesjonalnego przewodnika. W końcu sami moglibyśmy przeoczyć pewne miejsca warte naszej uwagi. Na szczęście takie wycieczki do Krakowa są oferowane przez wiele biur podróży. A co możemy dzięki nim zyskać?Po pierwsze, jeśli (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Produkcja spotów reklamowych – o czym pamiętać?

Produkcja spotów reklamowych – o czym pamiętać?

(...) producent filmów reklamowych to producent oryginalny. Na reklamy wtórne, oklepane nikt nie zwraca uwagi, natomiast te oryginalne mają szansę przenieść się nawet do codziennego słownictwa. Przykładem oryginalnej kampanii jest np. ostatnia kampania marki piwa, reklamująca piwo przez charakterystycnze slogany – jeżeli nas stać, warto zainwestować w jakąś znaną twarz (aktorską, muzyczną, lecz niekoniecznie polityczną). (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Jak sprawdzić zadowolenie klienta?

Jak sprawdzić zadowolenie klienta?

(...) Wprowadzanie nowego produktu lub usługi zawsze wiąże się z niebezpieczeństwem poniesienia porażki. Pomimo prowadzonych badań nad pragnieniami i oczekiwaniami konsumentów nigdy nie mamy pewności czy będą one trafne. Utrafienie w odpowiedni czas i miejsce jest kluczowe dla sukcesu. Nie jesteśmy jednak w stanie tego przewidzieć. Możemy tylko zgadywać. Gdyby ktoś znał formułę gwarantującą stu procentowy sukces na rynku każdy by z niego skorzystał. Na kampanie reklamowe i wprowadzanie nowego produktu wydawane są bardzo duże kwoty pieniędzy, dlatego też wymagane jest (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Przygotowanie eventu

Przygotowanie eventu

(...) reklamowego lub innego elementu, poprzez produkcję aż po dostawę pod wskazany adres przez klienta. Nieliczne firmy są niezależne od podwykonawców i posiadają swój własny park maszynowy, pracownię projektową, lakiernię, halę montażową i magazyn. Produkcję powinno poprzedzić dokładne zbadanie produktu promocyjnego, jego wymiarowanie i zważenie, tak aby w późniejszych etapach uniknąć niepotrzebnych błędów przy budowie i montażu np. stojaka reklamowego. (...)

Skojarzone z tym artykułem:

O czym należy pamiętać posiadając stronę WWW?

O czym należy pamiętać posiadając stronę WWW?

(...) obsłudze. Osoba która z niej korzysta, musi bez trudu znaleźć interesujące ją informacje, opcje, czy zagadnienia, których poszukuje i po które przybyła na naszą stronę.Przeważnie na stronach internetowych, można zadawać pytania, prowadzić dyskusje, pisać swoje własne przemyślenia. Fakt ten sprawia, że niezbędny staje się regulamin strony internetowej (do pozyskania m.in. na stronie e-regulaminy.pl), by nie dopuścić do sytuacji, gdy na naszej stronie zapanuje kompletny chaos, nad którym nie będziemy mieli szansy zapanować. Często ludzie rejestrujący się na naszej stronie muszą podawać (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Kategorie

Promocja

Marketing

Pr

Reklama

Atl

Btl

Film

Autorzy

Kalendarium