Wszystko wokoło marketingu

Wszystko reklama

O marketingu - z nami nauczysz się jak można zmierzyć siłę marki i jak wykorzystać...

reklama

Szkolenie z marketingu

Szkolenie z marketingu

(...) chcemy wybrać się na wycieczkę do jakiegoś miasta, na pewno zaczynamy zwracać uwagę na np. tanie noclegi Kraków. Niestety, takie poszukiwania niekoniecznie zakończą się pozytywnie. W końcu jeśli chcemy pojechać wyłącznie na kilka dni, z pewnością będziemy musieli sporo zapłacić za wynajem danego pokoju. Dodatkowo, nie mamy wtedy pewności, że zakwaterowanie na pewno będzie nam odpowiadać. Decydując się więc na gotowe wycieczki do Krakowa, nie musimy się martwić o załatwianie żadnych formalności. Dane biuro podróży na pewno zaoferuje nam tani nocleg w centrum Krakowa. A dzięki temu nie będziemy musieli sami go (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Jak sprawdzić zadowolenie klienta?

Jak sprawdzić zadowolenie klienta?

(...) Wprowadzanie nowego produktu lub usługi zawsze wiąże się z niebezpieczeństwem poniesienia porażki. Pomimo prowadzonych badań nad pragnieniami i oczekiwaniami konsumentów nigdy nie mamy pewności czy będą one trafne. Utrafienie w odpowiedni czas i miejsce jest kluczowe dla sukcesu. Nie jesteśmy jednak w stanie tego przewidzieć. Możemy (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Przygotowanie eventu

Przygotowanie eventu

(...) Każdego weekendu w wielu miastach Polski usłyszeć można o różnego rodzaju eventach, imprezach promocyjnych, targach bądź akcjach promocyjnych. Organizowanie tego typu wydarzeń wiąże się przeważnie z prezentacją, pokazem jakiegoś produktu. Mogą to być przeróżne towary różnej wielkości, od małych po duże. Aby przykuć uwagę potencjalnych klientów konieczne jest stworzenie jak najlepszej otoczki dla danego produktu. Takim uzupełnieniem może być ciekawe (...)

Skojarzone z tym artykułem:

O czym należy pamiętać posiadając stronę WWW?

O czym należy pamiętać posiadając stronę WWW?

(...) Każdy z nas może założyć własną stronę www i ją prowadzić. Nie jest to niczym trudnym, gdyż w dzisiejszych czasach, gdzie rozwój elektroniki i komputerów jak na tak wysokim poziomie, dzieci uczą się języka html już w podstawówce i dzięki temu potrafią założyć swój pierwszy adres www.Mimo tej łatwości, nie możemy zapomnieć, iż potrzebne nam są elementy niezbędne na prawidłowo zrobionej stronie WWW. O takich elementach jak nagłówki, przyjazny wygląd strony, chyba nie trzeba mówić. Warto jednak wspomnieć, że bardzo ważny jest fakt, by strona była przejrzysta i dla każdego łatwa w (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Scenariusze badawcze

Scenariusze badawcze

(...) Obszarem badań z dziedziny psychologii oraz marketingu są badania fokusowe. Wyszkolony prowadzący opracowuje scenariusz badania fokusowego, a potem powołuje grupy fokusowe według właściwego klucza. Uczestnicy takiego badania gromadzą jednostkowe wyniki eksperymentu w danej grupie, a na końcu trener agreguje wyniki jednostkowe w wyniki zbiorcze i dostaje podsumowane rezultaty badań fokusowych. Sensowniejsze zidentyfikowanie potrzeb kontrahentów, klientów i decydentów prowadzi do zwiększenia zapotrzebowania na płatne badania rynku różnego typu. Uruchomiony przez (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Kategorie

Promocja

Reklama

Marketing

Pr

Public relations

Atl

Btl

Autorzy

Marek Kowal

Kalendarium