Wszystko wokoło marketingu

Wszystko

Niebawem odbędzie się kolejne już szkolenie z cyklu "Marketing i sprzedaż w pigułce" przeznaczone dla osób które rozpoczynają przygodę z marketingiem,....

marketing, reklama, promocja, szkolenia

Szkolenie z marketingu

2017-08-28 | Marek Kowal

Niebawem odbędzie się kolejne już szkolenie z cyklu "Marketing i sprzedaż w pigułce" przeznaczone dla osób które rozpoczynają przygodę z marketingiem, sprzedażą i obsługą klienta. Celem szkolenia jest wprowadzenie uczestników w arkany marketingu. Przedstawione zostaną ogolne pojęcia związane z marketingiem bezpośrednim, marketingiem internetowym, sprzedażą przez infolinie.

W programie szkolenia przewidziano również tematy związane z radzeniem sobie ze stresem związanym z wykonywaniem tego zawodu. Przedstawimy różne sposoby na spokojną i konstruktywną rozmowę z klientem i efektowne narzędzia sprzedaży.

Dla osób i firm z poza Krakowa przygotowaliśmy zarezerwowane zostały noclegi w samym centrum Krakowa w Moon Hostelu zlokalizowanym przy ul. Halickiej 11 tel. 48 12 429 43 25 strona hostelu, a lokalizacja hostelu tutaj.

Szkolenie jest również świetną okazją do zwiedzenia zabytków Krakowa. Jeśli chcemy wyjechać do Krakowa, na pewno planujemy zwiedzić mnóstwo zabytków i atrakcyjnych miejsc. Warto to jednak zrobić pod okiem profesjonalnego przewodnika. W końcu sami moglibyśmy przeoczyć pewne miejsca warte naszej uwagi. Na szczęście takie wycieczki do Krakowa są oferowane przez wiele biur podróży. A co możemy dzięki nim zyskać?

Po pierwsze, jeśli chcemy wybrać się na wycieczkę do jakiegoś miasta, na pewno zaczynamy zwracać uwagę na np. tanie noclegi Kraków. Niestety, takie poszukiwania niekoniecznie zakończą się pozytywnie. W końcu jeśli chcemy pojechać wyłącznie na kilka dni, z pewnością będziemy musieli sporo zapłacić za wynajem danego pokoju. Dodatkowo, nie mamy wtedy pewności, że zakwaterowanie na pewno będzie nam odpowiadać. Decydując się więc na gotowe wycieczki do Krakowa, nie musimy się martwić o załatwianie żadnych formalności. Dane biuro podróży na pewno zaoferuje nam tani nocleg w centrum Krakowa. A dzięki temu nie będziemy musieli sami go szukać, czym zaoszczędzimy sporo czasu. Co więcej, takie wycieczki najczęściej są oprowadzane przez profesjonalnych i doświadczonych przewodników. To oni odpowiedzą nam na każde, nurtujące nas pytanie związane z danym miejscem. A dzięki temu szybko poszerzymy swoją wiedzę i dowiemy się czegoś właśnie o Krakowie.

Nie musimy więc sami załatwiać wszelkich formalności, jeśli chcemy wybrać się na wspaniałą wycieczkę do Krakowa. Wystarczy, że skorzystamy z oferty jednego z biur podróży, a on na pewno zaoferuje nam tani hostel w Krakowie oraz oprowadzanie przez przewodników. W ten sposób nasza wycieczka na pewno będzie udana!

Moon Hostel Kraków

ul. Starowiślna 72,
31-035 Kraków,
tel. 12 429 43 25,
krakow@moonhostel.pl

http://moonhostel.pl/pl/krakow/ Moon Hostel Warszawa

ul. Foksal 16
00-372 Warszawa
tel.: 22 468 00 66
tel. kom.: 505-505-590
e-mail:warszawa@moonhostel.pl

http://moonhostel.pl/pl/warszawa/ Moon Hostel Wrocław

ul. Krupnicza 6-8,
50-075 Wrocław,
tel. 71 343 00 22,
wroclaw@moonhostel.pl

http://moonhostel.pl/pl/wroclaw-2/

Artykuły wg słów kluczowych:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia:

Kategorie

Promocja

Reklama

Marketing

Pr

Public relations

Atl

Btl

Autorzy

Marek Kowal

Kalendarium